Video produkcia

Potrebujete vytvoriť pútavé, dych berúce video z firemnej akcie alebo konferencie či odprezentovať Vaše produkty a služby formou videa?

Zverte sa do naších rúk. Používame úrofesionálnu techniku a vytvoríme Vám video v HD, alebo aj v 4K. Všetko kvalitne natočíme, zostriháme, spravíme kvalitnú post-produkciu, dodáme titulky, na-dabujeme, proste všetko čo bude treba. Tak, aby Vaša video prezentácia splnila všetky Vaše očakávania.

icon-kamera

Video technika

Používame kvalitnú HD, ale aj 4K video techniku s kvalitnými svetelnými objektívmi. Taktiež používame statívy, steadycam, jimmy jib, jazdy a dron.
icon-4k

Video v 4K

Vaše video vyrobíme vo vysokej kvalite 4K alebo v štandarde UHD. Toto rozlíšenie je 4-krát väčšie ako Full HD.
icon-svetlo

Nasvietenie

Video si nasvietime tak, aby sme mu dali lepší charakter a výsledok bude perfektný.
icon-dron

Videa z výšky

Video natočíme z výšky pomocou dronu. Je to perfektný doplnok k pozemným záberom a vo finále to dodá viac možností a profesionálnejší vzhľad.
 

Reklamné video


Potrebujete kreatívne odprezentovať Vaše reklamné posolstvo? Zverte sa do rúk našich videomakerov. Odlíšte sa od konkurencie jedinečnou a na prvý pohľad zaujímavou video prezentáciou. Video reklamou viete rapídne zvýšiť záujem o Vašu značku a v biznise rozhodne platí, že radšej raz vidieť ako stokrát počuť.

Naši videomakeri používajú profesionálnu techniku a vytvoria Vám video v HD alebo aj v 4K. Všetko kvalitne natočíme, zostriháme, spravíme kvalitnú postprodukciu, dodáme titulky a voiceover. Tak, aby Vaša video reklama splnila všetky Vaše očakávania.

 

Video z firemného eventu


Potrebujete natočiť firemnú akciu, konferenciu, koncert, galavečer či iné podujatie? Zacieľte na kvalitu, na nás.

Natočíme štýlové, krátke video alebo spravíme kompletný, dlhý záznam. Pri videu vsádzame na individualitu a originalitu. Finálne video dostanete rýchlo, aby ste ich mohli použiť na váš marketing.

 

Video z dronu


Potrebujete profesionálne dronové zábery?

Efektné video z vtáčej perspektívy Vám pomôže vyrozprávať príbeh tak, aby naň divák alias zákazník nikdy nezabudol.

 

Livestreaming


Poďte produkty a služby naživo odprezentovať svojim klientom. Live stream má neobmedzené možnosti.

Správanie zákazníkov sa rýchlo mení. Buďte medzi tými, ktorí rýchlo zareagujú a prihovorte sa zákazníkom virtuálnou prehliadkou.