Fotografie pre Váš biznis

Potrebujete reklamnú fotografiu, nafotiť produkty alebo fotkou odprezentovať Vaše služby? Potrebujete nafotiť event alebo konferenciu?

Naši profesionálni fotografi Vám spracujú fotografie, v ktorých sa spája originalita a estetika. Vytvoríme fotografie, ktoré pomôžu zarábať a dajú Vášmu biznisu nový rozmer. Taktiež zabezpečíme fotografa na firemné eventy.

icon-foto2

Foto technika

Fotografujeme profi foto technikou so svetelnými objektívmi. Používame batériové štúdiové zábleskové systémy, odrazné dosky, pozadia a mnohé ďalšie.
icon-ps

Postprodukcia

Každá fotografia prechádza náročnou postprodukciou z formátu RAW, čo je tzv. digitálny negatív. Upravia sa farby, sýtosť, kontrast a podobne. Na fotografii sa spraví retuš, aby každý záber vyzeral perfektne.
icon-foto3

HDR

Niektoré fotografie robíme zložitejšou postprodukciou, tzv. HDR. Zábery získajú vysokú úroveň dynamického rozsahu. Farby sú čisté aj v tieňoch, ale aj v presvetlených častiach fotografie. Fotky spracované touto technikou vyzerajú jednoducho perfektne.
icon-cmyk

Fotografie pripravené na tlač

Každá fotografia sa pripraví na vopred dohodnutý typ použitia. Na tlač v CMYK alebo na použitie na obrazovky v RGB. Všetko pre to, aby Vaše fotky vyzerali dobre za každých okolností.
 

Reklamná produktová fotografia


Potrebujete nafotiť svoje produkty, tovar alebo služby do letákov, katalógov, na billboardy či na web alebo e-shop? Chcete kreatívne odprezentovať Vaše reklamné posolstvo? Ste tu správne.

Zaručene poznáte značky, ktoré sú považované za lídra vo svojej oblasti. Pokiaľ sa dobre pozriete, tak na prvý pohľad zistíte, v čom sa líšia od konkurencie. Jedným z faktorov je dobrá prezentácia. Zákazník si od prvého kontaktu vytvára dojem. Ak je reklamná a produktová fotografia profesionálne vytvorená, tak zákazník naberá pocit kvality a serióznosti. Vaša spoločnosť získa markantnú výhodu na trhu.

 

Nafotenie architektúry


Potrebujete nafotiť interiér a exteriér hotela, priestory firmy, stavbu alebo developerský projekt?

Spracujeme prvotriedne fotografie, ktoré kvalitne odprezentujú Vašu spoločnosť.

 

Fotograf na firemné eventy


Potrebujete nafotiť firemný event, konferenciu, koncert, galavečer či iné podujatie? Určite máte vysoké nároky na kvalitu. Vieme ich splniť.

Náš tím eventových fotografov Vám pripraví nápadité fotografie so štýlom. Pri fotkách vsádzame na individualitu a originalitu. Upravené fotografie dostanete rýchlo, aby ste ich mohli použiť pre účely Vášho marketingu.